Mozgu je úplne jedno, ako sa cítite

Do akej miery sa cítite byť videní a vnímaní?
Tiež vás miestami zahŕňajú výčitkami alebo kritikou?
Alebo možno vy vyjadrujete svoju nespokojnosť…

Stlačené gombíčky vedia poriadne zdvihnúť adrenalín! Ak by ste chceli, mohli by ste mať rôzne situácie zvládnuté presne tak, ako by ste potrebovali. Dokáže to každý, komu na tom záleží.

Existuje jedna skvelá taktika: Metóda štyroch prstov, ktorá vás navedie ako povýšiť svoju sebahodnotu, ktorá dokáže vytvoriť zmysluplnejšie vzťahy, s kým a čímkoľvek vo všetkých možných sférach.

Ak sa napríklad cítite nedocenení v práci alebo od svojho partnera tak, ako by ste si predstavovali, ukážete prstom: „Ty ma nedoceňuješ!“

Robíme to vždy, keď sme v pozícii obete. Niečo sa nás dotklo alebo niečo sa nám deje, s čím nie sme spokojní v pracovnej, finančnej, rodinnej či vzťahovej oblasti.

Pozrite sa na to, čo a ako sa vás dotklo, čo sa vám deje a komu to hovoríte!

Niekoho alebo niečo obviňujete.

Napríklad: Ty ma nedoceňuješ tak, ako by som potrebovala!
(prst na niekoho – povedzme partnera). Zvyšné prsty však smerujú k vám.

Položte si otázku: Kde vy nedoceňujete svojho partnera tak, ako by to potreboval?

Istotne máte obrovský zoznam všeličoho možného o čom viete, (čo je možno pre neho veľmi), ale pre vás nepodstatné.

Tretí prst (druhý ohnutý smerom k vám) znamená, kde vy sama seba nedoceňujete tak, ako by ste to potrebovala? Kde sa dávate na posledné miesto? Aké zranenie si potrebujete vyliečiť, aby ste sa z pozície obete dostali do pozície tvorkyne?

Štvrtý prst potom ukazuje, ako to vy vidíte, že kde on sám seba nedoceňuje tak, ako by mu to malo patriť. Tie odpovede sú v nás.

Často sa však bojíme nazrieť hlbšie do seba, pretože to bolí. Kým to ale neurobíme, stále sa nám situácie v obdobných variantoch budú vyskytovať.

Kľúčom je odhaliť svoje vlastné zranenie a snažiť sa ho vyliečiť. Pokým sme obeťou, za všetko môžu všetci ostatní. Keď však prevezmeme zodpovednosť za všetko, čo sa nám deje, automaticky preberáme úlohu tvorcu svojho života. Radikálna pozícia tvorcu svojho života vychádza z absolútnej pravdivosti voči sebe a ostatným.

Keď príde prekážka, tak nie sa vesmíru pýtať, prečo vás tak skúša. Pýtajte sa samy seba, prečo ste si to takto vytvorili. Čomu veríte?

Pri tvorení vlastného života si môžete želať všetko, po čom túžite. Vnútornou energiou a vibráciami si samy vyberáte konkrétnu realitu. Ale nefunguje to tak, že vy si želáte a vesmír to za vás vyrieši. Vy môžete požiadať a vesmír rozhodne či je na to ten správny čas, či ste toho hodní.

Vašou milou povinnosťou je opýtať sa, čo je vašou úlohou, aby sa vaša žiadosť vyplnila. Dôležité je robiť všetky možné akčné kroky k tomu, aby vás to doviedlo k želanému výsledku a naplneniu vášho želania.

Môžete si dovoliť rozhodnúť sa mať to, čo chcete. Ak ste o tom telom a dušou presvedčení, vstaňte z gauča a choďte si to zobrať.

Energia vždy nasleduje silnejší zámer. Dostávame všetko, čo chceme. Háčikom je naša podvedomá myseľ, ktorá koná automaticky, že si to ani neuvedomujeme.

Ak niečo nedostávame, je to preto, že niečo na podvedomej úrovni (čo je energeticky silnejšie) chceme viac. Niečo, čo blokuje to, čo chceme na vedomej úrovni.

Svojim nastavením a energiou – to znamená myšlienkami a pocitmi ste si vybrali túto realitu. Myšlienky navodzujú pocity. Je dobré vedieť, že vesmíru je jedno na čo myslíte. Reaguje na to, ako sa cítite a čo prežívate, teda vnútornú energiu a vaše vibrácie.

Vnímajte, ako sa väčšinu svojho času cítite. Ak sa cítite chudobní, nemáte peniaze atď. To znamená, že žijete v nedostatku a tvoríte si ešte väčší nedostatok.

Takže uvedomenie, ovládnutie myšlienok a naciťovanie sa na to želané je správna voľba. Nie je to ľahké, ale je to ultimátna cesta k dobrému životu. Ak vstúpite do tohto módu, možno budete mať trochu problém nájsť okolo seba ľudí, ktorí tomu tiež veria a ktorí vás na tejto ceste aj podporia. Nedajte sa však odradiť. Je to váš život.

Vy si ho tvoríte a vy ho môžete zmeniť. Či tomu veríte alebo nie, v oboch prípadoch máte pravdu.

Beta Pavle

Som nadšená bádateľka ľudského potenciálu, iniciátorka osobnostného rozvoja a lektorka unikátnej metódy ovplyvňovania reality. Milujem hudbu, prírodu, pohyb a k môjmu životu neodmysliteľne patria knihy. Ak chcete vedieť o mne viac: Môj príbeh si prečítate tu >>
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.