Čarovný nápoj

V prechodných obdobiach, vírusových sezónach (ale dnes – dá sa povedať , že už kedykoľvek) sa počasie s nami akoby tak trochu zahráva. Mne vždy vyčarí úsmev na tvári, keď stretávam niektorých ľudí oblečených vo vetrovkách , šáloch a  čapiciach na hlavách, kým tí druhí si veselo pobehujú v tričkách a kraťasoch.

Toto dosť výrazné striedanie teplôt medzi ránom, dňom a večerom nám často spôsobuje prechladnutie a s ním spojené bolesti celého tela, hlavy a hrdla. Nehovoriac, keď nás poctí svojou návštevou aj vírusové vyčíňanie.  Pokiaľ tomu neduhu chcete predísť, chráňte sa tým, že zostanete doma, ale ak už ho máte a chcete sa ho striasť, vyskúšajte Jurajov osvedčený  recept, ktorý vás zaručene vráti do normálu. Pomer jednotlivých zmesi zmiešajte s citom sebe vlastným.

Whisky Juraj odporúča v malom množstve – na roztiahnutie svalov a ciev. Jeho účinok je takmer okamžitý a priamo z náručia prírody .

Ak vás zaujíma tematika zdravie, prečítajte si o nich v mojom článku: 5 tipov pre zlepšenie imunity

Tu sú ingrediencie:

  • zázvor
  • kurkuma
  • citrón
  • med, alebo trstinový cukor
  • whisky

Na zdravie priatelia!

Stiahni si eBook zdarma: Umenie žiť Tu ►

A pridajte sa do našej uzavretej skupiny Umenie žiť na facebooku. 

Som nadšená bádateľka ľudského potenciálu, iniciátorka osobnostného rozvoja a lektorka unikátnej metódy ovplyvňovania reality. Milujem hudbu, prírodu, pohyb a k môjmu životu neodmysliteľne patria knihy. Ak chcete vedieť o mne viac: Môj príbeh si prečítate tu >>
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.