Ako sa zmení život po prekonaní svojich strachov?

Ako to v živote vyzerá, keď prekonáte strach?

Možno si niekedy hovoríte, či to stojí vôbec za to pozerať sa na svoje strachy a snažiť sa s nimi skoncovať. Možno sa vám zdá, že z toho nakoniec nič nebude a len sa budete zbytočne namáhať a trápiť…

V čom sa teda život prakticky zmení, keď prekonáte/prijmete väčšinu svojich strachov?

1. Oslobodíte sa

Veľká odvaha, ktorá sa prejaví pri pozretí sa na svoje strachy, sa vám odvďačí práve oslobodením sa od nich. Niekedy to samozrejme vyžaduje dlhšie obdobie, hlavne vtedy, keď ste si svoje strachy niesli životom naozaj dlho.

Nech už to však bude trvať akokoľvek dlho a bude to vyžadovať akúkoľvek praktickú akciu, nakoniec vás pustia. Vy následne pôjdete životom ďalej s oveľa väčšou ľahkosťou.

Pomocou metódy transurfingu v mojom kurze, môžete tento proces urýchliť a zefektívniť.

2. Budete viac konať a menej rozmýšľať

Človek, ktorý sa bojí, toho veľa neurobí. Respektíve aj to, čo urobí, len rozšíri energiu strachu ďalej. Ako sa hovorí, kto sa bojí, nesmie do lesa.

Z väčšej časti oslobodení od strachu, začnete aj viac prakticky konať. Budete pretvárať svoj život, viac sa ukazovať, vyjadrovať svoje potreby, ukazovať sa a možno sa aj viac vyjadrovať verejne. Strach už vás nebude zväzovať.

Budete sa cítiť ako motýľ, ktorý sa práve vyliahol z húsenice. Chce lietať, žiariť a ukazovať svoj potenciál okoliu.

3. Začnete tvoriť a starať sa o seba zo srdca

Keď už vám strach, nebude sedieť na chrbte a všetky vaše činy a motívy ním nebudú inšpirované, tak sa vám začne lepšie dýchať a začne sa rozpínať aj vaše srdce.

Možno v ňom na začiatku objavíte nejaké staré, zaseknuté emócie atď., ale v momente, keď sa aj vaše srdce prečistí, tak z neho začnete hovoriť, tvoriť a dávať. A zďaleka nie len ľuďom okolo seba, ale hlavne sebe samému/ samej.

S menším strachom v živote sa totiž otvára aj väčší priestor pre sebalásku.

4. Pocítite väčšie napojenie sa svoje pravé/vyššie ja

Strach = ego = myseľ. A preto vo všetkých momentoch, keď sa oslobodíte od strachu a preladíte sa na lásku, začnete viac cítiť svoje vyššie ja. Začínate byť viac vo svojom strede, v neutralite, v láske a vo svetle svojho vedomia.

Váš život sa v takomto žití na úrovni svojho vedomia (v prítomnom okamžiku) začne meniť vo všetkých oblastiach.

5. Prestanete sa báť aj svojej vnútornej temnoty

Pri ceste prekonávania svojich strachov sa budete musieť pozrieť na veci v sebe, ktoré sa vám až tak nepáčia.

To spôsobí, že ich začnete viac prijímať a otvoríte im cestu k liečeniu a ku transformácii. Začnete sa viac prijímať vo svojej celistvosti, ku ktorej patrí v pozemskom svete duality to všetko, čo považujete za pozitívne aj za negatívne.

Práve prijímaním toho na prvý pohľad „negatívneho“ sa stávate viac celistvými.

Cesta prekonávania svojich strachov nie je úplne jednoduchá. Avšak rozhodnite stojí za to.

Ak sa chcete na túto cestu so mnou vydať, predregistrujte sa do môjho kurzu : Skoncujte so svojimi strachmi. Bude postupne pretvorený do väčšieho kurzu v členskej sekcii. Po predregistrácii budete vedieť ako prví, keď sa kurz znovu otvorí.

Dajte vedieť v komentároch, čo funguje pri prekonávaní strachov zasa účinne vám a ako sa vám život mení ich postupným prekonávaním.

Som nadšená bádateľka ľudského potenciálu, iniciátorka osobnostného rozvoja a lektorka unikátnej metódy ovplyvňovania reality. Milujem hudbu, prírodu, pohyb a k môjmu životu neodmysliteľne patria knihy. Ak chcete vedieť o mne viac: Môj príbeh si prečítate tu >>
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.