Ako dostať viac od života?

Určite sa vám už stalo, že ste tiež ako väčšina unavených a znechutených ľudí začali uvažovať, že vôbec nie je nutné pokračovať v nezmyselnom bláznivom dennom rytme a nekonečnom kolobehu.

Všade dookola sa o tom píše, kamarátky o tom rozprávajú, snažíme sa do frasa aj pozitívne myslieť, ale stále sa nič nedeje. Stále je to o tom istom. Predsa to nejako musí ísť! Už toľkým ľuďom sa podarilo odpútať od systému a začať žiť podľa vlastných predstáv…

Možno ste to skúšali aj vy, ale za krátky čas vás to opäť hodilo späť a možno s ešte väčšou traumou. Možno mi teraz neuveríte a bude sa vám to zdať nepravdepodobné.

Ale aj ja som urobila veľa pokusov a znovu ma to vrátilo späť tam, kde mi to síce kvôli pohodlnosti vyhovovalo, ale nechcela som tam už zostať. Chcela som od života viac.

Trvalo mi to pomerne dlho a možno by som tam bola dodnes, keby som sa radikálne nerozhodla nie len čítať a sledovať všetko motivačné, ale konečne preto niečo aj reálne urobiť.

Priznám sa, že som mala problém, pretože stále som sa motala dookola a môj život sa nezmenil do chvíle, kým som si nenašla koučku a nechala sa ňou viesť. Ukázala mi ako sa pozrieť na svoj život, ako si uvedomiť určité skutočnosti a ako s nimi naložiť. Táto prax mi dokonale zapadala do teórie, ktorú som mala už dávno v malíčku.

Ale ani tak to nebolo ľahké. Pomohlo mi, že nadobudnuté uvedomenia ma posmeľovali. Dodávali mi odvahu a viac menej potom mi už len stačilo nabrať síl k prvému kroku a disciplinovane začať robiť to, čo mi dávalo zmysel…

Odkaz pre vás

Na chvíľu sa zastavte a rozhliadnite sa okolo seba. Nemilosrdne zhodnoďte svoju situáciu, pretože iba tak máte šancu niečo zmeniť.

Až vo chvíli, kedy ste k sebe maximálne úprimní vám príde odniekaľ vedenie, čo máte robiť. Ak to sami nedávate, nechajte sa viesť. Aj to je cesta.

K zmene životného štýlu potrebujete stabilný a predvídateľný spôsob ako a kadiaľ kráčať. Skúste si predstaviť pri nezmenenom spôsobe života, ako to bude u vás vyzerať o 5, 10 alebo 15 rokov. Naozaj, dajte si ten čas a predstavte si to.

A teraz si skúste predstaviť, keď nahradíte neprospešné vzorce správania prospešnými, odstránite svoje bloky, limitujúce presvedčenia či rôzne často neopodstatnené strachy za nový životný štýl, ako bude vyzerať váš život o 5, 10 alebo 15 rokov? Vidíte ten rozdiel?

Pripravujem pre vás online kurz Magická zmena na odstránenie stagnácie, ktorý budete môcť absolvovať bezplatne. Môžte sa tešiť, už za krátky čas vám pošlem link na jeho stiahnutie.

Kým k vám Magická zmena dorazí, porozmýšľajte o tom, čo by ste chceli vo svojom živote zmeniť a aký je váš nenaplnený sen. Týmto témam sa budeme v kurze intenzívne venovať.

P.S. Pridajte sa do našej uzavretej FB skupiny Umenie žiť, kde sa nám môžete zveriť so svojimi snami, víziami a aj prípadnými neúspechmi, ktoré vás postretli na ceste.

S úctou
Beta Pavle

Som nadšená bádateľka ľudského potenciálu, iniciátorka osobnostného rozvoja a lektorka unikátnej metódy ovplyvňovania reality. Milujem hudbu, prírodu, pohyb a k môjmu životu neodmysliteľne patria knihy. Ak chcete vedieť o mne viac: Môj príbeh si prečítate tu >>
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.