ZÍSKAJTE E-BOOK S 80% ZĽAVOU, KTORÁ PLATÍ LEN DNES!

E-book Tam a vtedy

Praktický manuál s jednoduchými odporúčaniami

Ovládnite svoje myšlienky a posilnite sebavedomie

Urobte rozhodnutie a pustiťte sa odvážnymi krokmi dopredu, koľko len dokážete zvládnuť. To sú tie prvé kroky k UMENIU ŽIŤ.

Vymaniť sa  z kolektívneho snenia a žiť tak, aby ste raz mohli byť hrdí, že ste mali tú príležitosť a že to naozaj stálo za to!

Nie je nič horšie, ako taký poloprispatý drieť ako mula pre niekoho iného. Nič tak nezničí vašu dušu, ako ľutovať, keď už bude neskoro, že ste premárnili ten dar - možnosť prejaviť svoju veľkoleposť žiť vlastný život.

 • Keby ste si mohli vytvoriť čokoľvek, čo by ste si vytvorili?
 • Keby ste to mohli mať akýmkoľvek spôsobom, aký by ste si vybrali?
 • Keby ste sa mohli rozhodnúť urobiť to akokoľvek, ako by ste to urobili?

Ak cítite, že chcete nejakú etapu života uzavrieť, ste pripravení prijať za seba zodpovednosť, ste odhodlaní chopiť sa príležitosti tvoriť si život podľa vlastných predstáv, máte v rukách ten správny tromf. 

Žiaden problém sa nedá vyriešiť na tej istej úrovni, na ktorej vznikol. Je potrebné zmeniť spôsob myslenia a posunúť sa do vyššej úrovne vedomia.

Jediným elementom zaručujúcim úspech je vaše Ja.
Prečo by ste nemohli mať vysoké ciele?

Ponúkam vám oslobodenie sa od podmieňujúcej mysle a cestu k vnútornej slobode. Pozývam vás spoznať princípy energetického prepojenia s vašou pravou podstatou na ovládnutie myšlienok a pocitov.

Využite najhodnotnejšiu menu na svete - vlastnú energiu na otvorenie mysle a spoznanie univerzálnych princípov z vyšších úrovní vedomia.

Súčasťou ebooku je okrem niekoľkých život meniacich uvedomení aj ranný rituál energetickej hry s myšlienkami, pocitmi a slovami. Vďaka nemu sa  dokážete zbaviť svojich strachov, obáv, limitov, hnevu, úzkosti, zlosti, nenávisti... s veľmi prekvapivými výsledkami.

To, čo sa kedysi prihodilo je nenávratne preč. Niekde tam v nás ale možno zostali zlé pocity, ktoré ale budeme mocť odteraz mať možnosť  meniť. To, ako budeme myslieť a konať nám nekompromisne skôr či neskôr odzrkadlí realita.

Je rozdieľ pozerať na svet z pozície vlastnej  osobnej sily, alebo z pozície nedostatku. To je kľúčové uvedomenie v oblasti využívania energie a stratégie myslenia.
Dovoľte si využiť jednoduché princípy vyššieho vedomia, ktoré vám pomôžu k vytvoreniu skvelej budúcnosti.

Ebook Tam a vtedy vás presvedčí, aké je pomerne celkom jednoduché začať ovplyvňovať svoju budúcnosť podľa vlastných predstáv 🙂 

Ak si dokážete niečo predstaviť, dokážete to aj zrealizovať.

 • NEOBJAVILI STE SILU
  čo by vás doviedla k plnej a k trvalej sebadôvere. Pochybnosti sú všade prítomné. Porovnávate sa, súperíte s ostatnými, stále nie ste dosť dobrí...
 • NIKDY STE NEPODSTÚPILI ODVÁŽNEJŠÍ KROK
  Nikdy ste nepodstúpili odvážnejší krok, ktorý by vás posunul k radostnejšiemu životu. Tak na čo sú dobré všetky informácie, keď ich neviete uplatniť... Možno ste už aj veľa čítali o tom, ako sa posunúť v živote ďalej, zbaviť sa limitov a blokov, ktoré bránia naplneniu snov a túžob, možno ste už aj absolvolavil rôzne kurzy, ale vzdali ste to, pretože samotná teória vám nič do života nepriniesla...
 • PREMÁRNILI STE PRÍLEŽITOSŤ
  zakúsiť pocit vlastnej veľkoleposti. Pretože ste uverili klamstvu, že ste priemerní a nenaučili ste sa preto ani premeniť nepriazeň života na výzvy vedúce k víťazstvu...
 • PREHLIADLI PODSTATU SAMOTNÉHO ZMYSLU ŽITIA
  a zistíte to, až keď už bude neskoro, že ste žili podľa očakávaní partnerov, rodiny, spoločnosti, nie podľa seba. Že ste v sebe nenašli toho génia, ktorým ste sa mali stať, pretože ste zo seba nevydali maximum a nevyužili svoj potenciál k tomu, aby ste uskutočnili svoju misiu, pretože ste príliš ustráchaní.

Prebuďte sa do svojej zodpovednosti. Prerušte ten neutíchajúci mentálny hluk, ktorý je prekážkou pri dosahovaní vnútorného ticha a harmónie a ktorý spôsobuje vznik falošného, mysľou vytvoreného Ja zahaleného tieňom strachu a utrpenia. 

V ebooku vám prezradím, ako úplne jednoduchými technikami viete upokojiť, alebo dokonca umlčať svoju myseľ. Jednoduchou metódou si dokážete navodiť myšlienky, ktoré sú pre vás prospešnými. Chcem vás uistiť, že to naozaj funguje a prinesie vám skutočnú úľavu.  Poskytnem vám všetky potrebné informácie na úspešné prechádzanie jednotlivých fáz.

Je to naozaj vzrušujúce. Už za krátko sa budete tešiť z vlastného pokroku a vedome si určovať, ako sa chcete cítiť. Odmenou vám bude úplne nový pohľad na život. 

Predstavte si, aké by bolo keby...

 • ...ste viac nemuseli zažívať neustále pochybnosti o sebe a vďaka korekcii svojich myšlienok a nasmerovania ich toku mohli využiť svoj talent a príležitosti na maximum?
 • ...ste sa bez akejkoľvek pochybnosti dokázali postaviť za svoj názor a mali odvahu vzoprieť sa najväčším obavám a uskutočniť tie najvyššie ciele
 • ...ste sa zbavili obáv z posudzovania iných ľudí a úspech neurčovali podľa toho, aké veci vlastníte, ale podľa toho, kým ste sa stali?
 • ...ste získali príležitosť dokázali čeliť novým výzvam, ktoré by zmenili váš jednotvárny život?

Možno si hovoríte, že preháňam. Že ste to už toľkokrát skúšali, a že taká zásadná zmena v živote predsa nie je ani možná... Ja však tvrdím, že je. Každý z nás, nech sa snaží o čokoľvek a v ktorejkoľvek oblasti ľudského života, na konci snahy je túžba byť šťastný.

A čo nás robí šťastných, alebo nešťastných nie sú iba fyzické okolnosti a materiálny svet, ale hlavne naše pocity, myšlienky, názory a domienky.

Zmyslom je začať si uvedomovať hĺbku významu slov. Neznamená to však, že keď je myšlienka ľahko pochopiteľná, že je aj ľahké sa podľa nej riadiť. 

Týmito technikami, ktoré vám odhalím v ebooku dokážete zmeniť pohľad na život a dodajú vám potrebný rozmer vnímať okolnosti v širšom ponímaní a z vyššej perspektívy. Zažijete silné AHA - momenty, ktoré budete môcť okamžite zaradiť do života.

Vôbec nepreháňam. Verte mi, že sa často stretávam s ľuďmi, ktorí kvôli nedostatku sebadôvery žijú iba povrchný život, bez hĺbky a väčšieho významu. Taký, aký v konečnom dôsledku vôbec nechcú. Čo je najsmutnejšie, ani sa nad tým nezamýšľajú. Možno miestami, keď už je toho priveľa sa vás zmocnia silné emócie, kedy život stráca zmysel. Pod ťarchov povinnosti však často už človek nenaberie dostatok síl, aby sa mohol vzoprieť a tak ešte viac silnejú a prichádzajú:

 • POCHYBNOSTI O SEBE
  Akoby v zajatí toho, čo sa vás zmocnilo a čomu hovoríte myslenie a presvedčenie, že ten mysliteľ ste vy sami. Zistenie, že to tak nie je vám umožní začať myšlienky pozorovať, čím aktivujete vyššiu úroveň vedomia.
 • ZANEDBÁVANIE SA
  Zanedbávate sa a dávate sa na posledné miesto, aj keď by ste radi boli na prvom, lenže neviete ako. Uvedomenie si tých správnych súvislostí vám zaistí neutrálny pohľad a oslobodenie.
 • NEGATÍVNE MYSLENIE A NEGATÍVNE POCITY
  Ktoré vám spôsobujú nespracované a potláčané emócie, strachy a obavy o budúcnosť, nedokončené úlohy a povinnosti ... Správne nasmerovanie vám jednoznačne uľahčí cestu.
 • NEJASNOSŤ V PRIORITÁCH
  Robíte iba to, čo považujete za bezpečné a osvedčené, hoci vás to nenapĺňa, ale neviete ako " z kola von "
 • POCIT VINY
  viníte seba a ste kritickí aj k ostatným, pretože si myslíte že so svojim životom nemôžete už aj tak nič urobiť. Následuje stres, hnev, očakávania a obvinenia.
 • PRIEMER
  žijete vo víre času a v prúde dní. Pracujete v priemerne platenej práci, ktorá vás ešte navyše ani nebaví. Kde je vaša výnimočnosť? Ako hlboko ste ju potlačili? Do kedy to ešte budete znášať?

Všetky problémy sú ilúziami mysle. Zamerajte svoju pozornosť na prítomnú chvíľu a povedzte mi, aký problém máte teraz? Každú situáciu musíte buď vyriešiť, alebo prijať. Načo z toho robiť problém?

Existujú osvedčené techniky, ako zostať nad vecou tým, že dostanete svoje myšlienky pod kontrolu. Potom sa budete môcť rozhodnúť kedy a ako sa chcete cítiť. Prečo si teda nevybrať život, aký by ste naozaj chceli žiť?

Ešte stále si myslíte, že:
 • TO NEDOKÁŽETE?
  Veríte, že vaša túžba svoj život zmeniť nie je väčšia ako sila myšlienky " nie som dosť dobrý/dobrá?"
 • JE NESKORO NA ZMENU?
  Verte mi, vždy je lepšie urobiť niečo neskôr, ako nikdy! Na konci života budete ľutovať nie to, čo ste urobili, ale najmä to, čo ste nestihli, alebo nemali odvahu urobiť.
 • OKOLNOSTI NIE SÚ PRIAZNIVÉ?
  To je čistá výhovorka. Buďte k sebe úprimní. Ak je váš zámer a odhodlanie dostatočne silné, okolnosti môžu byť podnetom, aby ste ich zmenili.
 • JE TO ZBYTOČNÉ?
  Každý zažil na svojej ceste sklamania. Ešte ste ale určite nevykúšali všetko. A ak nežijete to, čo by ste chceli, tak to ešte nie je koniec.
Preto chápem ak nemáte chuť sa do niečoho púšťať.

Viem si predstaviť, ako sa cítite. Asi tak, ako som sa pred časom cítila aj ja. A dobre viem, že za to nemôžete. Vyrastali sme v takej dobe a v spoločnosti, kde nebol priestor prejavovať svoju jedinečnosť. Museli sme sa prispôsobiť systému, pre ktorý neboli žiaduce žiadne jedinečné osobnosti.

Žili sme podľa určených všeobecných predpisov a noriem. Museli sme potláčať naše sny, talenty i dary. Museli sme skrývať vaše bolesti, pretože sa to od nás tak vyžadovalo.

To všetko je zapísané hlboko v našom podvedomí a donekonečna sa nám to omieľa v hlavách a drží nás to späť.

Verím, že nechcete byť tými, čo sa kvôli nedostatku sebavedomia a nedostatku odvahy byť sami sebou schovávajú pred svetom. Často sa však kvôli nízkej sebadôvere, strachu a obavám nechávate ovplyvniť a radšej trpíte úzkosťou a beznádejou. Čím viac na to myslíte, tým viac sa cítite frustrovaní. Nedokážete svoje sny a túžby uplatniť do svojho života.

Ale verte mi, že bude vás to takto držať v kliešťach, pokiaľ svoje Ja budete odvodzovať od minulosti. Pokým sa nedáte na prvé miesto v rebríčku, nebudete viac ctižiadostiví, ale pritom vďační a pokorní a pokým nedokážete odpustiť tak ako sebe, tak aj všetkým ostatným.To je vodítko.

Až potom získate prístup k sile prítomnosti, ktorá je vašou vlastnou silou. To odzbrojí minulosť a vy si uvedomíte, že nič z toho, čo ste v minulosti urobili alebo čo vám niekto urobil sa  nedotkne žiarivej podstaty toho, kým naozaj ste. Ak sa odovzdáte tomu čo práve je a stanete sa tak plne prítomnými, minulosť stratí všetku svoju silu. Prítomnosť je kľúčom. Kľúčom je táto chvíľa.

Beta Pavle

www.betapavle.sk
Bádateľka ľudského potenciálu, lektorka osobného rozvoja a autorka projektu      Umenie žiť.

Tieto metódy som aj ja aplikovala do svojho života.

Keď som zostala som sama v cudzej krajine, všetko mi pripadalo až príliš ťažké. Nemohla som jesť, ani spať a nevedela som, čo ďalej...

Donekonečna som si opakovala, že v žiadnom prípade nesmiem zostať v depresii, vystrašená a znepokojená. Priveľmi milujem život, aby som niečo také pripustila.

Okrem práce v sklade, ktorú som si okamžite našla som absolvovania intenzívny kurz jazyka a ponorila som sa do seba prostredníctvom kníh, ktoré ma úplne pohltili. Prenikala som stále hlbšie a hlbšie do svojho vnútra a objavovala nepoznané.

Niektoré veci sa mi zdali byť neuveriteľné. Také jednoduché s takou magickou silou. Toľkokrát som o tom čítala a nič. Až keď som sa hlbšie nad tým zamyslela, prijala to za svoje a začala aplikovať do života som pochopila význam a silu čítaného. 

Nechcela som veriť, že ovplyvňovať život môže byť tak zábavné a jednoduché.  Priznám sa, s premostením do života som robila pokusy denne znova a znova. Pokus, omyl... Ale nevzdávala som sa. Cez slzy, častokrát hlad, bezmocnosť, samotu, bolesti na duši som kráčala ďalej v srdci so svojim krédom:

" Môžeš plakať, môžeš kričať, ale nesmieš to vzdať!"

Je úžasné, ako ďaleko sa môže človek dostať, keď sa nenechá  ovplyvniť emóciami, keď vie, ako ísť na seba, svoje vlastné myšlienky a nedovoliť im, aby pre vás vybrali tú ľahšiu cestu. Dôležité je mať jasnú víziu, poznať svoje poslanie a kráčať si za svojim cieľom. 

Nikdy sa nevzdávajte! Nikdy neprestávajte žiť! Vždy je cesta, pokiaľ kráčate za hlasom srdca.

Počúvnite svoje vnútorné volanie, kým nie je neskoro. Neodkladajte už nikdy nič na zajtra. Nestarajte sa, ako budete vyzerať v očiach druhých. Vyzerať hlúpo je nepríjemné len chviľku. Ale dovoliť pochybnostiam, negatívnym myšlienkam, emóciam a strachu aby vás opantali je nepríjemné po celý život. Nedovoľte okamihu Tu a teraz aby ste to Potom a preto ľutovali.

To volanie som počula už dlho, ale aj mne chvíľu mi trvalo, kým som to vstrebala do každej bunky, odhodlala sa a pokúšala a ešte stále sa pokúšam a budem do nekočna snažiť ísť až za hranice možnosti. Bez masky, tak ako to cítim keď som sama sebou. Prežívať všetko, na čom skutočne záleží svojim spôsobom. Krásu, lásku, tvorivosť, radosť, šťastie a vnútorný pokoj. 

Myšlienky si môžme sami vyberať a formovať tak, aby náš život obohatili.

"Bol to veľký AHA moment. Bolo to ako prebudenie zo sna."

Môj život sa vďaka niekoľkým technikám stal znovu zmysluplným a plnohodnotným.

O to všetko sa rada s vami podelím v ebooku.

Tieto techniky sú kľúčom k vnútornej slobode a  k nezávislosti.

Umožnia vám vstúpiť hlbšie do seba. Vďaka ním si budete môcť do života vyberať to, čo je pre vás dôležité. Odhalia vám možnosti, ako napredovať k cieľom.  Sú tým, čo vás delí od nového začiatku.

Už nikdy nedovolíte, aby vám život pretekal pomedzi prsty... Možno ste sledovali niektoré moje videorelácie, ktoré som viedla v podobnom duchu. Prečítajte si názory niektorých sledovateľov:

Stanislava Hasáková

"Dnes som si vypočula Tvoju video reláciu. Je to úžasné počúvať, máš to v sebe. Je to úprimné a pravdivé, čo je cítiť aj v tom, ako to podávaš. Považujem Ťa za veľké povzbudenie pre veľa ľudí. Dúfam, že to takto budeš robiť aj naďalej! Vyžaruješ nádej, život a lásku. Čo si viac človek môže priať?"

Možno to znie až neuveriteľne začať žiť život podľa vlastných predstáv... a už viac neodkladať to, na čom vám najviac záleží...

Pokiaľ chcete žiť zmysluplný život, potrebujete objaviť vlastnú sebahodnotu a získať kontrolu nad svojimi myšlienkami. 

Techniky, ktoré som odporúčala v ebooku:
 • POMÔŽU NÁJSŤ STRATENÚ SEBADÔVERU,
  posilnIa vašu sebahodnotu vďaka ktorej môžete postaviť základy nového spôsobu života
 • VĎAKA NÍM BUDETE VEDIEŤ
  ako doťahovať začaté veci do zdarného konca a prekážky premieňať na výzvy
 • VÁM POSKYTNÚ PRAKTICKÝ NÁVOD
  ako zvládať náročné situácie, pretože sa vďaka týmto technikám budete vedieť lepšie sami v sebe orientovať a lepšie sami sebe rozumieť
 • UMOŽNIA VÁM MAŤ VAŠE EMÓCIE POD KONTROLOU
  pretože už budete svoje myšlienky vedieť ovládať a smerovať tam, kam potrebujete
 • OBNOVIA VAŠU VNÚTRONÚ ENERGIU
  a životnú silu, pretože už nebudete musieť vynakladať úsilie na veci, čo vám do života nič neprinášajú, ale sústredíte sa na to, čo je pre vás podstatné
 • VĎAKA TOMU VŠETKÉMU
  získate motiváciu pre svoj ďalší úspešný život a osobný rast

Môžete byť úžasným človekom, ktorý dokáže zvládnuť všetko, čo si zaumieni. Nedajte sa pripraviť o naozajstnú príležitosť iba kvôli nedostatku vhodných informácii.

Zostať v začarovanom kruhu a potichu trpieť je síce boľavé, ale omnoho jednoduhšie, ako vykročiť zo svojej komfortnej zónyzačať na svojich snoch pracovať. 

Stačí sa na chvíľu zastaviť a zamyslieť sa. Koľko času venujete sebe a svojím potrebám? Do kedy chcete plniť sny a túžby všetkých dookola, len nie tie svoje?

Možno ste sa zúčastnili aj niektorých mojich kurzov, kde sme pracovali so sebadôverou, strachmi, blokmi, neprospešnými návykmi, ktoré ovláda naše podvedomie a myšlienky, ktorým dovolíme, aby s nami manipulovali na základe prežitkov. Ak ste nemali tú príletitosť, prečítajte si, čo si z nich odniesli niektorí z absolventov:

Sonia Ri

"Kurz se mi líbil, byl pěkně metodicky zpracovaný a i když se už dlouho zabývám seberozvojem a na strachy už dnes prakticky netrpím, tak jsem si našla nový pohled a přístup do svého nitra. Věřím, že lidé si z kurzu odnesou větší vnitřní sílu, sebevědomí a sebeohodnocení. Beta má vše zpracováno přehledně, systematicky, provází s porozuměním a s láskou."

Róbert Mikčo

"Výborné videá, ktoré ľuďom, ktorí sa chcú v živote posunúť ďalej otvoria oči a pomôžu im na ich novej ceste. Milo a zrozumiteľne podané. Teším sa na ďalšie videá a držím nám všetkým, ktorí meníme svoj život palce :-)"

Zakliati v starých programoch

Kde ste vy? Je to predsa váš život. Na koľké miesto sa radíte? A dokedy ešte budete...:
 • Pochybovať sami o sebe a potláčať svoje nespracované emócie?
 • Plniť sny druhých a a kvôli strachu a obavám odkladať tie svoje?
 • Tápať vo svojom sebadeštruktívnom myslení iba preto, že neviete ako pracovať s vlastnými myšlienkami?
 • Žiť so svojim vyhoreným programom kde panuje stres, hnev, očakávania a obvinenia?
 • Motať sa v dave poslušných, nespokojných a priemerných aj keď viete, že tam nepatríte, pretože máte na viac?

Čo vám ebook prinesie?

 • Ako sa naučiť žiť v prítomnom okamihu a vedieť ovládať svoje myšlienky a emócie
 • Ako pozorovať svoje myšlienky, uvedomiť si ich, spracovať a urobiť želanú zmenu
 • Jasný kontext, kedy začnete vnímať kto ste, že negatívne myšlienky sú iba vo vašej hlave a že pomocov uvedených techník a metód ich môžte ovládať
 • Akčný plán, ako podať výkony, ktoré vám naplnia vaše túžby, sny a ciele
 • Ako vystúpiť zo svojho vymysleného príbehu

Vaša vyššia myseľ je najkvalifikovanejší kouč. Disponuje podrobným plánom vášho plného potenciálu a neustále vám odhaľuje cestu k jeho naplneniu prostredníctvom obrazov, impulzov, pocitov a túžob, ktoré k vám prichádzajú.

V každom momente máme k dispozícii dve rôzne časti nás samých, ktoré nás ovplyvnujú. Podvedomie - fyzickú myseľ a vyššiu myseľ - náš potenciál.

Vyskúšajte prechod od obmedzenosti po bezhraničnosť. Po osvojení techník a metód na ovládnutie svojich myšlienok sa budete sami vedieť orientovať vo svojom živote a posúvať sa tam, kam potrebujete a kam vám dovolí váš potenciál.

Ich osvojením si už ďalej sami riadite svoj život. Už niet cesty späť. Ich unikátnosť vás už nikdy späť nepustí. Už budete iba napredovať.

Vytvoríte si krásny obraz o svojom vysnívanom živote. Teraz máte možnosť sa ho so mnou naučiť jednoducho a správne poskladať.

Na koncepcii ebooku som strávila veľa času, vytvorila som pre vás aj akčný plán a verím, že vám prinesie želané výsledky.

Len si predstavte, čo by to pre vás znamenalo, keby:
 • Nemusíte viac čítať zložité motivačné články, na obsah ktorých aj tak hneď po prečítaní zabudnete
 • Nemusíte ďalej hľadať zložité návody keď budete postupovať podľa mnou vypracovaného jasného kontextu
 • Ebook Tam a vtedy je jedinečným stručným, jasným a prehľadným vodítkom, ktorého metódy a techniky môžte uplatniť do všetkých oblastí života
 • Na základe uvedomení a AHA momentov začnete vnímať hĺbku významu slov, ktoré následne zavediete do bežného života a ten sa vám ako zázrakom začne pred očami meniť

Ebook má hodnotu 47 Eur.

Ale vy ho teraz mimoriadne môžete získať za 9 Eur.

Tik tak... Tik tak...pozor, iba dnes!

Čítate správne -  len za

9 Eur 

Za túto cenu si môžete zmeniť život zastretý šedou pavučinou neustálych pochybností na dni plné sebavedomia, vzrušenia a prekvapení...

Stálo by vám to za to, že by ste sa už nikdy viac nemuseli zaoberať ničivými myšlienkami na strach, monotónnosť, jednodvárnosť, beznádej a stagnáciu? Keby ste ich dokázali skrotiť a smerovať cestou k svojmu cieľu?

Vďaka tomuto ebooku sami dokážete:
 • Zvýšiť svoje sebavedomie a konkrétnymi krokmi premeniť sen na skutočnú realitu
 • Naučiť sa myslieť prospešným spôsobom a nájsť svoje silné stránky, talenty a dary
 • Zapáliť vyhorenú iskru a stať sa spokojným, rozvážnym a vyrovnaným človekom

Ebook je napísaný tak, aby vám nezabral príliš veľa času a umožnil vám všetko priebežne uplatňovať v praxi.

Zapojením techník a použitím odporúčaných metód do života si dôkažete myšlienky zatriediť tak, že nebudete odkázaní na osud, ale budete si vedieť život riadiť sami podľa vlastného uváženia. 

Zhrňme si, čo vďaka ebooku Tam a vtedy môžte získať
 • ZBAVIŤ SA RAZ A NAVŽDY NEGATÍVNYCH MYŠLIENOK
  Ukážem vám ako sa celkom jednoducho môžte v krátkom čase preladiť z negatívneho myslenia na pozitívne a zároveň pozorovať svoj progres.
 • NADOBUDNETE PRAKTICKÉ TECHNIKY
  ako už nikdy nebyť obeťou, ale stať sa svojim pánom. Často sa sústreďujeme na to negatívne na sebe, ale unikajú nám naše prednosti, dary a výnimočné talenty.
 • NADOBUDNETE STRATENÚ SEBADÔVARU
  a posilníte sebavedomie: Koľko času strávite premýšľaním o veciach, ktoré nemôžete nijako ovplyvniť, ani zmeniť? Účelom je pochopiť a prerušiť negatívny cyklus pochýb a vstúpiť do nového = pozitívneho cyklu narastajúcej sebadôvery, úspechu a šťastia
 • NAUČÍTE SA BYŤ ÚPRIMNÝ K SEBE
  samému a prebrať plnú zodpovednosť za svoj život.
 • URČITE SI JASNE SVOJE CIELE
  a naučíte sa ako sa v nich podporovať i systematicky na nich pracovať.
 • ZÍSKATE 3 JEDNODUCHÉ TECHNIKY
  ktoré vám k tomu všetkému pomôžu: Stúpanie po rebríku, Rozhlasová stanica a Umelecký dom. Plus akčný plán ako zvíťaziť nad sebou.

Naučené techniky môžte okamžite premostiť do svojho každodenného života. 

Aký by to bol pocit žiariť cieľavedomo do všetkých strán?

Dôležité upozornenie:

Skôr, ako sa rozhodnete tieto techniky  absolvovať, mali by ste byť vo svojom vnútri presvedčení, že ste na zmenu svojho života a zvýšenie životného štýlu pripravení a že ste plne odhodlaní začať žiť novú etapu.

Možno sa účinky niektorým z vás okamžite odrazia v živote. Záleží na hĺbke uvedomenai a prijatia za svoje. Možno niektorí skutočný efekt pocítite po uplynutí nejakého času.

Naučenú metódu a  jednotlivé techniky je potrebné potom už navždy pravidelne aplikovať do života, až kým sa nestanú vašim novým návykom. Nie je to žiadna zložitá práca. Je to ako hra so životom. Skúšate, čo to dá. 

Som si 100 % istá, že ak sa sami sebe trochu viac povenujte, zmení vám to váš celý život. 

Nič neriskujete!

Máte u mňa 100 % GARANCIU vrátenia peňazí 21 dní od začatia kurzu ak nebudete spokojní a ak vám techniky nepomôžu. 

K ebooku obdržíte BONUSY súvisejúce s obsahom, ktoré doplňujú jeho hodnotu:

Pdf manuál " Áno svojmu životu "

Podpora na vašej ceste

Pdf manuál o strachu

3 kroky, ako sa zbaviť strachu

Prelomte staré vzorce a príjmite akčnú výzvu mimoriadného rastu. Potom si môžete povedať:

„Ja som to vážne dokázal/a"

Uvedomujem si, že vám ebook Tam a vtedy aj s jeho bonusmi dávam veľmi lacno. Verte mi, nie je v tom žiadny háčik. Viem, že niektoré stránky, ktoré ponúkajú niečo veľmi lacno a potom vám každý mesiac stiahnu niečo s kreditnej karty. Za kúpou ebooku nie je skryté žiadne "mesačné členstvo" a ani nič podobné.

Dávam vám to preto za takú zvýhodnenú cenu, aby som čo najlepšie začala "náš nový vzťah"tým, že vám dám veľkú hodnotu. Dúfam, že si ebook zamilujete, stane sa vašim pomocníkom a my zostaneme v kontakte dlhé roky, kým sa vzájomne budeme potrebovať.

Je tu niečo, na čo by ste mali myslieť. Toto je veľmi časovo obmedzená príležitosť. Platí len tu na tejto stránke a iba obmedzený čas.

Ebook, ktorý môže zmeniť váš život. Kde ste teraz, za to môžeže ste boli vtedy a presne  v tomto prítomnom okamihu Tu a teraz máte možnosť ovplyvniť vaše Potom a preto.

Rozhodnite sa teraz, aby ste na to nezabudli, pretože iba DNES vám ho ponúkam vo výpredajovej cene. Skutočne zaplatíte len 9 Eur za techniky meniace uvedomenia a tým aj spôsob života.

Prišiel čas rozhodnutia. Teraz máte 2 možnosti:

1. Zavrieť túto stránku a zostať žiť
vo svojom začarovanom kruhu pochybností a neustáleho "niedosťdobráctva". Tento kurz vám pomôže zvýšiť svoju sebadôveru a zmeniť svoj štýl myslenia.

Ak nemáte dosť silnú motiváciu a odhodlanie, radšej sa do kurzu nepúšťajte. Vystúpenie z komfortnej zóny bude totiž vyžadovať určité úsilie, pevnú vôľu a disciplínu. Ak sa tu naše cesty rozchádzajú, prajem vám veľa šťastia a úspechov na vašej ceste životom.

2. Ak si však ebook za zvýhodnenú cenu zakúpite,
sami si budete o nejaký čas gratuľovať k svojmu rozhodnutiu. Stratiť nemôžete nič. Môžete iba získať. A mne bude veľkou cťou si spoločne s vami vychutnávať vaše úspechy, pretože verím, že zostaneme dlhodobo v kontakte.

Už naozaj nie je na čo čakať. Verím, že sa rozhodnete správne. Idete do toho?   

LEN DNES! je pre vás cena ebooku o 78% nižšia oproti jeho hodnote

47 EUR

Teraz si môžete kúpiť ebook za zvýhodnenú cenu

9 Eur

Ak máte akékoľvek otázky, alebo vám nie je niečo celkom jasné, píšte na umeniezit@betapavle.sk, alebo rovno volajte na tel: +421 918 037 887.
Kľudne sa opýtajte na čokoľvek. Využite aj prvú 20 min. konzultáciu so mnou 1:1 grátis.

 

S úctou vaša
Beta Pavle

autorka projektu UMENIE ŽIŤ