E-book Generátor zdravia

Chceli by ste sa uzdraviť 

"len" pomocou svojich presvedčení?

Objavte zdravie skryté za myšlienkami.

Viete si predstaviť, aké by to bolo byť opäť plný sily a chuti do života?   

 • Trápite sa podlomeným zdravím?
 • Boli by ste ochotní urobiť čokoľvek, aby sa vám zdravie opäť prinavrátilo?
 • Vyskúšali ste už všeličo, ale nič nepomáha?

Ale čo potom sa to za zázraky vo svete dejú, keď počúvame, ako sa ľudia vyliečili z nevyliečiteľnej choroby?

Koľko je už takých prípadov? Čo myslíte že sa udialo? Ste ochotní uveriť vo slastný uzdravovací systém? Veríte v silu vašej vnútornej energie?

Veríte v silu vášho vnútorného presvedčenia?

Odhaľte tajomstvo na energetickej úrovni.

Každý dostáva podstatu toho, na čo myslí. Keď myslíte na nedostatok zdravia, dostávate nedostatok zdravia. Ak však máte skutočný zámer uzdraviť sa, tak vedzte, že za oponou materiálneho sveta sa skrýva tajomstvo, ktorým si dokážete prinavrátiť späť svoju silu, vitalitu a zdravie.

Viete, čo za tajomnú silu sa tam skrýva? 

Energetické zákony fungujú spravodlivo, presne a nekompromisne. Vaše myšlienky, presvedčenia a činy v živote zohrávajú podstatnú úlohu. Sú súčasťou procesu a tvoria energetický základ pre súčinnosť s ich nesmiernou silou.

Ak vaše vibrácie neustále odrážajú iba realitu, ktorú prežívate, nemôže sa nič zmeniť. Máte však  naozaj skutočný zámer uzdraviť sa, tak práve tu sa vám naskytá príležitosť premeniť vlastnú energiu vo svoj prospech.

Najúčinnejším spôsobom je spoznať energetické princípy a previesť ich do svojich prežitkou. Až keď sa s nimi dostanete do  synchronizácie, pochopíte ich význam a silu. Zákony reagujú na naše vibrácie ako myslíte a čo prežívate, nie na to, čo by ste chceli. Reagujú na realitu ktorú žijete.

Je im jedno, ako sa cítite. Ak sa chcete uzdraviť, nestačí iba chceť a dúfať. Treba sa upriamiť na to, ako sa naučiť ovládať svoje myšlienky a emócie. A mať silný  zámer uzdraviť sa!

Mať zámer. Nie iba túžbu.

To, čo zo seba robíme mentálne, tým sa zjednotíme fyzicky. 

Tak jednoducho to v energetickej realite funguje. Myšlienky, emócie, pocity a             následne činy zhmotňujú naše predstavy do reality, ktorá nám všetko dôverne odráža ako zrkadlo.

Ak je zámer dosť silný, umožníte svojmu samouzdravovaciemu systému urobiť zázrak! Kým nie sú tkanivá vášho tela zničené natoľko, že ďalší život už nie je možný, dokážete sa uzdraviť. 

Možno by ste neverili, ale nie je to až také zložité. Stačí myslieť a konať v súlade s vnútorným presvedčením. Všetci vieme, čo je pre nás najlepšie, ale z nejakého neznámeho dôvodu konáme inak, ako myslíme.

E - kniha Generátor zdravia je určená všetkým, ktorí sa neboja nazrieť hlbšie do svojho vnútra a pozrieť pravde do očí.

Ak ste dostatočne vnútorne svojim zámerom uzdraviť sa presvedčení a nepripúšťate žiadnu inú možnosť, povedie vás k uzdraveniu. Sú v ňom odkryté silné uvedomenia a odhaľuje skutočností, ktoré bude treba vo vašom živote prekonávať alebo dokonca celkom zmeniť.

Ide o najzákladnejšie princípy a spôsoby, ako prebudiť ich spiacu silu.

Často konáme iným spôsobom, ako sme sami presvedčení, že by sme k dokonalému zdraviu mali konať. Ak sa chcete uzdraviť, bude treba na sebe zapracovať a prijať opatrenia, ktoré nebudú v niektorých prípadoch veľmi príjemné, ale za to extrémne pôsobiace s veľmi silným účinkom.

Ebook je písaný pre tých, ktorí:

 • ...dokážu priznať, akých chýb sa vo svojom živote dopúšťajú. Aké prehrešky voči vlasnému telu a psychike pod tlakom vonkajších okolností páchajú. Pre tých, čo možno pijú coca colu a jedia hamburgery, ale začali si uvedomovať škodlivosť a následky takejto neúcty k svojmu telu a pokúšajú sa to zmeniť. 
 • ...veria svojmu vnútornému volaniu, energetickému nastaveniu a sile vyššieho vedomia. Pre tých, ktorí sú ochotní sa odpúťať od spoločensky likvidujúcich noriem a prevziať kormidlo zodpovednosti do svojich rúk. Pre tých, ktorí majú ozajstnú túžbu uzdraviť sa.

Okrem zaplatenia ceny knihy vás vaše uzdravovanie nebude stáť nič. Len vlastné presvedčenie, vieru a silný zámer uzdraviť sa.

Nemienim poukazovať na vaše bolesti ktoré prežívate, ani situácie v ktorých sa nachádzate. Nechcem tu na vás ani použiť osvedčené strategicko predajné techniky, aby ste si knihu kúpili.

Ak nie ste presvedčení o svojej vnútornej sile, tak nie je určená pre vás. 

Chcem  vám pomôcť uzdraviť sa tým najprirodzenejším spôsobom, aký nám príroda poskytuje. Uvedomením určitých zákonitostí s použitím disciplíny a plnej zodpovednosti.

Človek by sám mal rozlišovať svoje priority, ciele a použité prostriedky.

Hneď v úvode vám prezradím jedno obrovské tajomstvo.

Nejde o to, čo konkrétne nového vám môže kniha odhaliť. Ide o to, čo nového ste vy sami z knihy schopní odhaliť pre seba.

Výsledok väčšinou nie je závislý na vnútornom zdroji informácii, ale na tom, aké myšlienky a pocity sa vám pri čítaní prehrávajú v hlave.  Bežný ľudský rozum sotva uverí, že myšlienky dokážu formovať zdravie a riadiť svoju realitu.

Ak ale veríte, že sa môžete riadiť svojim vyšším vedomím a deklarovať vhodné myšlienkové formy, čas a trpezlivosť vám prinesú pádne dôkazy. 

Držte sa jedného pevného princípu:

Odpútajte sa od všetkého, čo vás brzdí a zaväzuje a doprajte si byť sami sebou. A keď sme už pritom, to isté doprajte ostatným.

Všetko má zmysel, pokiaľ to čo robíte, robíte uvedomelo.

Ako môžete vo svojom zdraví dosiahnúť želané výsledky?

Odpovede na svoje otázky nájdete, keď pochopíte, ako sa zbaviť ilúzie a presvedčenia, že ste oddelení od čohokoľvek, alebo kohokoľvek iného.

Všetci sme súčasťou jedného celku.

E-book Generátor zdravia

Stiahnite si ochutnávku e-knihy
ZDARMA!

Ak máte skutočnú túžbu uzdraviť sa, využite možnosti liečenia vlastnou energiou. Objavte zdravie skryté za myšlienkami.

Všetko, čo si začnete tvoriť a vyberať bude vašim zrkadlovým odrazom.
Môžete dosiahnúť presne taký výsledok, aký si zaumienite.

 • Viem že túžite po dobrom zdraví a šťastnom živote.
 • Viem, aké ťažké je odolať nástrahám komerčného života, ktoré zvádzajú k nezdravému štýlu.
 • Viem, že vyberať si pre telo prospešné produkty je v dnešnom zaplavenom svete obchodov obtiažné, zdĺhavé a náročné.
 • Viem, že na každého su kladené obrovské nároky a všetci sme zahltení povinnosťami.
 • Viem, že na regenéráciu po ťažkej práci nemáme čas, pretože doma čakajú ďalšie povinnosti... To všetko viem.

A preto netreba mať ani výčitky, ani zlé svedomie. Pretože keď sa ponoríme do smútku a bezmocnosti, odráža sa nám to jednak v živote, ale hlavne na našom zdraví.

Bety priťahuje ma k tebe istá forma dôvery a som ti vďačná za všetko, čo odovzdývaš. Za tvoje slová a poznanie. Si pre mňa inšpiráciou. Máš inú formu a spôsob akým komunikuješ, akým seba odovzdávaš seba. Je v tom veľa mieru, pohody, pokory a lásky. Ďakujem ❤️ Teraz som si objednala ebook a tiež Magickú premenu. Práve dnes si zakladám nový čistý zošit.. A idem pracovať so sebou. Vedie ma to všetko ku zmene. Je to o mojom vlastnom prejavení sa, autenticite môjho JA. O komunikácii a dať o sebe vedieť, o zbavení sa nefunkčného a starých vzorcov. Som vďačná za tvoju podporu.. za podanú ruku. To vedenie teraz vážne potrebujem. Ďakujem ti zo srdca.
Magdaléna A.

Ale viem aj to, že nikdy ste nestratili vieru a nádej, pretože čítate tieto riadky.

Pretože ste vždy tam niekde hlboko vo vnútri cítili, že zdravie a šťastie sú prirodzenou súčasťou života a že mate na ne plné právo.

Viete si predstaviť, aké by to bolo prebudiť v sebe schopnosť samoliečenia? Cítiť sa plný síl, zregenerovaný a celkom zdraví?

Je potrebné prijať fakt, že zdravie nám nedajú žiadni lekári, lieky ani výživové doplnky. O zdravie sa môžme postarať iba my sami svojim vnútorným nastavením.

Každý z nás má možnosť sa uzdraviť.

Vo svete je už tisíce prípadov zázračného uzdravenia. A preto vznikol aj Generátor zdravia, kde som z množstva úžasných naštudovaných kníh vypichla to najdôležitejšie, aby bez zbytočných omáčok ste mali jasne, stručne opísaný celý proces uzdravovania, ktorý sa vám v prehľadnom a zrozumiteľnom obsahu bude postupne odkrývať.

Predstavím vám princípy, ktoré sú omnoho väčšie a silnejšie, ako si viete predstaviť.

Poskytnú vám vieru a nádej, pretože práve to je to, čo mnoho ľudí potrebuje. Po osvojení základných princípov života a zdravia sa stanete tým, kým potrebujete byť.

Ukážem vám cestu, ako je možné plynulo prejsť z úrovne, kde sa vám veci dejú a nedajú sa nijak ovplyvňovať do úrovne vnímania vlastnej reality, kedy sa vám veci prestanú diať, ale vy si ich budete sami vytvárať. 

Nebuďte už viac pasívnym divákom. Zoberte do rúk kľúč k uvoľneniu vášho zdravotného potenciálu. Nejde o vytváranie energie, ale o jej uvoľnenie.

Energia, ktorá sa nachádza vo vašom vnútri môže byť konštruktívna a poháňať vás k neskutočným výkonom a skvelému zdraviu. Máte všetky nástroje a zdroje potrebné na dosiahnutie cieľa. Potrebujete už len vykročiť.

Tie správne kľúče nájdete v ebooku.

Zvyčajne stačí vykonať čo i len malé krôčiky smerom k životu, ktorý považujete za správny.

Okrem nového navrhovaného spôsobu vnímania máte opísané konkrétne kroky, ktoré vás dovedú v niektorých prípadoch aj celkovému uzdraveniu. Výsledok bude záviesieť iba na vás. 

Ebook nie je určený pre vás, ak:

 • Nie ste otvorení inému uhlu pohľadu na svoje zdravie
 • Nie ste ochotní venovať dve hodiny naštudovaniu knihy
 • Nie ste odhodlaní meniť svoje návyky
 • Každý zažil na svojej ceste sklamania. Ešte ste určite nevykúšali všetko.
 • Nemyslíte, že je možné sa uzdraviť aj mimo oficiálneho zdravotnívtva
 • Nie ste ochotní uveriť, že súčasné alternatívne spôsoby umožňujú zázračné uzdravenia

Budete nadšení, ak:

 • Veríte, že zdravie ovplyvňuje naše vnútorné energetické nastavenie, myšlienky, viera, silný zámer a konanie
 • Veríte, že myšlienkami formujeme hmotu
 • Ste odhodlaní prevziať zodpovednosť za svoje zdravie
 • Hľadáte sprievodcu, ktorý vás povedie od regenerácie až po uzdravenie
 • Radi si znovu osvojíte základné princípy zdravého spôsobu života

Môj generátor zdravia 

Som Beta Pavle

Bádateľka ľudského potenciálu, lektorka osobného rozvoja a autorka projektu Umenie žiť.

Myslím si, že hlavnou chybou, ktorej sa človek dopúšťa a to nie len v oblasti zdravia je, že vystupuje v úlohe pasívneho diváka. Všetci o sebe najlepšie vieme, čo je pre nás dobré, prospešné a zdravé. Je to celkom jednoduché, ako všetko geniálne. Stačí myslieť a konať určitým spôsobom, najlepšie ako dokážeme až do najkrajnejších medzí.

Všetci to vieme, no my sa napriek tomu správame, akoby sme tu mali byť večne. V podstate som netrpela závažnejším ochorením a mojim generátorom je moja vlastná energia. Od detstva som žila nespútaný voľný život v spojení s prírodou. Vyrastala som „na stromoch“, jedla dary prírody a plody z našej záhradky. Často som hladovala, lebo moje telo to tak cítilo.

Už niekoľko desaťročí sa okrem osobnostného rozvoja zaoberám alternatívnou medicínou. Snažím sa teóriu postupne preklápať do života. Začala som si vyberať, čo si dám do úst. Postupne od hladoviek, rôznych systémov a spôsobov stravovania prechádzam pomaly v čo najväčšom možnom rozsahu na surovú stravu.

Trvá to už niekoľko rokov, no môj organizmus si ešte pomerne dosť často pýta tepelne upravenú stravu. Okrem rýb si občas doprajem aj iný druh mäsa spolu s prílohou a polievky. Nechávam tomu voľnejší priebeh samozrejme s tým, že sa snažím aby môj jedálniček obsahoval čo najviac všetkého surového. 

Cítim sa svieža, plná energie a chuti do života. Dovolila som si urobiť v živote aj radikálnejšie rozhodnutia a zmeny. Podarilo sa mi zbaviť niektorých nežiadúcich návykov a limitujúcich presvedčení. Začasla som viac pracovať s vnútornou energiou a vždy keď mám príležitosť meditujem za zvuku skutočných morských vĺn.

Keď zmeníte postoj k sebe, zmení sa vám nielen zdravie,  ale aj celý život. Naučte sa seba milovať, rozmaznávať a kŕmiť svoje telo ako dieťa. A ono sa vám odvďačí zázračným spôsobom.

E-book Generátor zdravia

Stiahnite si ochutnávku e-knihy
ZDARMA!

Ak máte skutočnú túžbu uzdraviť sa, využite možnosti liečenia vlastnou energiou. Objavte zdravie skryté za myšlienkami.

BONUSY, ktoré získate navyše k e-booku

3 Podporné liečebné metódy (.pdf)

Zvukové nahrávky e-booku + 3 liečebných metód

Meditácia: Stretnutie so sebou

Meditácia: Aktivácia vyššieho vedomia

Nič neriskujete!

Máte u mňa 100 % GARANCIU vrátenia peňazí do 21 dní od zakúpenia e-booku ak nebudete spokojní.

Ďakujem veľmi pekne skvelý ebook. Je nielen krásne napísaný, ale sú v ňom hodnotné informácie, ktoré nám ľuďom, môžu aplikovaním pomôcť zlepšiť si zdravie. Kedže milujem zdravý životný štýl, som veľmi vďačná za ľudí ako si ty, že svojími skúsenosťami pomáhaš ostatným. Moje uvedomenie pri čítaní tvojho skvelého ebooku bolo , že na to , aby sme boli zdraví, nepotrebujeme veľa jedla a táto myšlienka by sa pri dnešnom konzumnom svete mala šíriť ďaľej a ďaľej. Ďakujem za tieto hodnotné informácie a tak, ako ty máš vieru v samouzdravovaní, tak to cítim aj ja. Naozaj krasna praca.dakujem za moznost si ho prečítat. Držím palce v ďaľšom tvorení, teším sa na ďaľšie ebooky a prajem veľa spokojných klientov, ktorým tvoj ebook pomôže.
Renáta J.Poradkyňa zdravia, výživy a krásy

 

 TERAZ PRIŠIEL ČAS ROZHODNUTIA. 

        Hodnota ebooku a jeho šťavnaté bonusy vo forme zvukových nahrávok                  ebooku a jeho troch podporných liečebných metód vrátane 2 meditácií             sú v hodnote 140 Eur.


Ja vám dnes celý hodnotný balík ponúkam iba za:

57 Eur

                                                     Stálo by vám uzdravenie za to?